KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 13139408

nr 1313 9408

Björn Berg

(1923-2008), Sverige

Tusch, Snickare. Signerad. Motivet: 21x27 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 16 mars 2020
kl 20:57:26

16/3 15:20:34 1      Vinnande bud

Björn Berg

Läs mer om Björn Berg